Innowacja w branży finansowej

By 04/02/2015Uncategorized

Innowacja w branży finansowej tematem kolejnej edycji śniadania z Google Geo.

Globema wraz z Google Polska po raz kolejny była organizatorem spotkania z serii śniadanie z Google Geo , które poświęcone było zagadnieniom dla przedstawicieli branży finansowej.

Spotkanie odbyło się 10 grudnia 2014, tradycyjnie w siedzibie Google Polska. Śniadania z Google GEO to projekt mający na celu zapoznanie ze  światowymi trendami  z zakresu wykorzystania rozwiązań mapowych w różnych obszarach biznesu. Na spotkaniu przedstawiono uczestnikom innowacyjne rozwiązania oparte na produktach Google Geo, jak i również wskazano główne trendy w zakresie rozwiązań informatycznych dla  sektora finansowego.

Trzygodzinne śniadanie było podzielone na dwie części. Pierwsza połowa spotkania miała na celu zapoznanie uczestników z panującymi trendami i kierunkami rozwoju serwisu mapowego  Google Maps. W części drugiej przedstawiciele Globemy  zaprezentowali  zgromadzonym uczestnikom rozwiązania wykorzystujące produkty Google Geo w aplikacjach przeznaczonych dla branży finansowej.

Śniadanie z Google Geo gościło kilkunastu przedstawicieli prężnego sektora finansowego w Polsce. Patronat medialny nad tą edycją projektu objęli m.in. portal finansowy Bankier.pl, mBrokers oraz Gold Finance. W związku z faktem, iż przedsięwzięcie to cieszy się dużym zainteresowaniem, organizatorzy planują kolejne tego typu spotkania.

Partnerzy